Swissline blogist:

5 tuntud ilumüüti! Tõde või vale?

FOTO: Swissline

Ilmus originaalis Swissline blogis The Glam Edit,
“Five common beauty myths uncovered”
Loe allikast

Hoolitse oma naha eest. Sa kannad teda iga päev kogu oma järgneva elu jooksul.

Usume tihti erinevatesse ilumüütidesse. Uuri välja tõde ja täiusta oma igapäevast nahahoolitsust.

1. VALI TOOTED, MIS SOBIVAD SINU VANUSEGA

Sa ei vali oma naha hoolduseks tooteid mitte vanuse, vaid naha seisundi ja vajaduste järgi. Mitte kõikidel samaealistel ei ole sarnased naha vajadused, seetõttu ei saa tooteid luua väga konkreetsele vanusegrupile. Soovitame mitte segada, vaid valida ühelt brändilt puhastustooted, maski, seerumi ja kreemi, sest need on loodud töötama omavahelises sünergias.

Swissline R&D  kindlustab toodete parima võimaliku koostöö, mille tulemusena võime kõiki tooteid segada ja sobitada parima naha vajadustele vastava tulemuse saavutamiseks.

2. MA SAAN OMA RASUSE NAHA JA AKNE ÄRA KOORIDA

See on üks levinumaid rasuse ja aknega naha müütidest. Karm naha puhastamine liigse survega või tihti mehaanilise koorija kasutamine, võivad tegelikult hoopiski süvendada naha probleemset seisundit. Juhul, kui sulle meeldib koorida tihedamalt, kui kord nädalas, kasuta kaoliini ja papaiga ensüümmaske. Need koorivad su nahka õrnalt, kuid efektiivselt ja võid neid kasutada regulaarselt – kuni 3 korda nädalas.

Parima tulemuse heaks proovi meie uut Force Vitale Aqua-Pure Enzymatic Mask´i.

3. MINU JUMESTUSTOOTES OLEV SPF ON PIISAV KAITSE PÄIKESE EEST

SPF kaitse sisaldus jumestustoodetes on tavaliselt piiratud ega paku vajalikku kaitset. Sa peaksid kandma mitmeid kihte jumestust – kordades enam, kui sa tavaliselt kannad – saavutamaks piisavat SPF kaitset päikese vananemist kiirendava kahjuliku mõju eest. Selle asemel soovitame kasutada laia kaitsespektriga päikesekaitsetoodet, mis sisaldab mineraalset titaandioksiid filtrit, kaitstes nii UVA kui ka UVB kiirte eest.

Swissline päikesekaitsega tooted on teenitult saavutanud kõrge reitingu tänu oma suurepärasele toimele ning nahasõbralikele ja „sulgkergetele“ tekstuuridele.

4. ÄRA KASUTA KREEMI, KUI SUL ON RASUNE NAHK

Ka rasune nahk vajab niisutust. Oma nägu veega pestes eemaldame naha pinnalt loomuliku niiskuse ja me peame selle taastama, kasutades oma nahatüübile sobivat toodet. Juhul, kui niiskusest jääb vajaka, kompenseerib nahk selle liigse rasu tootmisega. Kui sinu nahk kaldub rasususele, vali õlivabad seerum ja kreem ning sa märkad kaunist tulemust juba nädal peale regulaarset kasutamist.

Swissline on loonud rasusele nahale spetsiaalse matistava niisutava kreemi Force Vitale Aqua-Pure Mattifying Cream.

5. MUL ON EMAGA SARNANE NAHK – KÄBI EI KUKU KÄNNUST KAUGELE

Tuntud müüt on, et igal naisel on oma emaga sarnane nahatüüp. Kuigi geenid mängivad siin tähtsat rolli, on nahahooldus alates ema noorusajast hoogsalt edasi arenenud ja kui su emal tekkisid kortsud juba varakult, ei tähenda see seda, et ka sinuga nii läheb.

Swissline Cell Shock Age Intelligence liini tooted on loodud pakkuma nähtavat naha vanust noorendavat tulemust.

Peaksime meeles pidama, et elame oma emadest erinevas ajas ja naha vananemine on mõjutatud ka väliskeskkonna saastatusest, suitsetamisest ning suurenenud stressitasemest, mis meid igapäevaselt saadab.

Swissline pakub tooteid suurepärase linnasaaste vastase kaitsega, mis targalt kaitsevad nahka sudu eest ja töötavad sünergias antioksüdantidega säilitamaks nooruslikult värske jume.  Naha noorust aitavad taastada ja säilitada Swiss line Cell Shock Facial-Boosting Essence, Cell Shock Face Lifting Complex II ja Cell Shock Eye Zone Lifting Complex II.

 

Mainitud tooted

Swissline CS Face Lifting Complex II 30ml

180.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Facial Boosting-Essence 150ml

119.00
Vaata lähemalt

Swissline FV Aqua-Pure Enzymatic Mask 75ml

77.00
Vaata lähemalt

Swissline FV Aqua-Pure Mattifying Cream 50ml

103.00
Vaata lähemalt

 

Massive Presence Website