Koolitus:

Anne Semonin baaskoolitus


Anne Semonin baaskoolitus

KUUPÄEVAD: 23.10.19 / 11.11.19 / 18.12.19
KELL: 10:00 – 16:00
ASUKOHT: Kivilaine koolitusruum
AADRESS: Pärnu mnt 8, Tallinn
HIND: Tasuta

Brändist

Enam kui 30-aastase ajalooga Prantsuse nahahooldussarja Anne Semonin toodete ja hoolduste keskmes on veendumus, et iga nahk on unikaalne ning naha vajadused on pidevas muutumises.

Toetudes uusimatele naha vananemist puudutavatele teadussaavutustele ning kasutades vaid parimaid kõrgekvaliteedilisi toimeaineid on loodud luksuslikud tooted ja hooldused, mis pakuvad lahendusi naha erinevatele vajadustele ja tagavad reaalselt nähtavad tulemused.

Oma personaalse “tailor made” kontseptsioonist lähtuva näo- ja kehahooldustoodete valikuga katab Anne Semonin täielikult erinevate nahatüüpide vajadused. Valikus on 38 hooldust ja rituaali, mis võimaldavad igal salongil ja spaal panna kokku just omale meelepärase menüü. Vaata lähemalt…

Eesmärk

Koolitus annab põhjaliku ülevaate professionaalse nahahooldussarja Anne Semonin olemusest, võimalustest ning tootevalikust. Koolituse läbinu suudab nõustada klienti koduste hooldustoodete ning salongihoolduste valikul.

Sihtgrupp

Koolitusele on oodatud kosmeetikud, salongide ja spaade administraatorid, juhatajad, ilupoodide müüjad, konsultandid jt, kes oma töös kliente hooldustoodete ja teenuste valikul nõustavad.

Programm

 • sarja ajalugu ja filosoofia;
 • koduseks nahahoolduseks mõeldud hooldustoodete valik;
 • hoolduste menüü tutvustus;
 • profitoodete valik, tutvustus ja nende kasutamine;
 • ülevaade hooldustes kasutatavatest massaažitehnikatest;

Koolitaja

Koolitust viib läbi kosmeetik-konsultant Ene Männe.

Ene Männe on Anne Semonin nahahooldussarja ametlik koolitaja Baltikumis ja Soomes.

 

 • Registreeru koolitusele

  Palun vali endale sobilik koolituskuupäev ja jäta meile oma kontaktandmed.

  Saadame teile uute koolituste, ürituste ja parimate tootepakkumiste infot. Teil on võimalus keelduda meie e-posti turundusest kasutades selleks e-posti pöördumiste jaluses olevat linki. Me ei jaga andmeid kolmandate osapooltega ja eemaldame andmed Teie palve korral koheselt. Täpsemalt saate privaatsuse tingimustega tutvuda siin.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website