Anne Semonin


Bränd

Enam kui 30 aastase ajalooga Prantsuse nahahooldussarja Anne Semonin´i toodete ja hoolduste keskmes on veendumus, et iga nahk on unikaalne ning et naha vajadused on pidevas muutumises.

Toetudes uusimatele naha vananemist puudutavatele teadussaavutustele ning kasutades hoolikalt valitud hinnalisi toimeaineid on loodud luksuslikud tooted, mis pakuvad lahendusi naha erinevatele vajadustele ja tagavad reaalselt nähtavad tulemused. Toodete efektiivsuse tagab kõrge kontsentreeritusega taimsete ja mereliste toimeainete ning oligioelementide kombineerimine.

Oma personaalse “tailor made” kontseptsiooniga on Anne Semonin olnud teerajajaks nahahoolduse valdkonnas ning hinnatud tänu oma terviklikule, kõiki naha vajadusi katvale, näo- ja kehahooldustoodete valikule. Anne Semonin´i tooted ja hooldused on saadaval parimates ning hoolikalt valitud spaades ja luksuslikes ilukeskustes, eksklusiivsetes kaubamajades ning luksusbrändide veebipoodides üle maailma.

Sarja valikus on 45 müügitoodet ja 54 profitoodet ning hoolduste valikust leiab 38 hooldust!

Vaata e-poodi

 

Anne Semonin tootevalik e-poes

 

 

Anne Semonin Dheanne Cream 50ml

152.00
Vaata lähemalt

Anne Semonin Eye Express Radiance Ice Cubes 4ml x 6

55.00
Vaata lähemalt

Anne Semonin Mineral Mask 75ml

55.00
Vaata lähemalt

Anne Semonin Miracle Eye Contour Anti-Wrinkle Cream 15ml

139.00
Vaata lähemalt

Anne Semonin Precious Serum 30ml

119.00
Vaata lähemalt

Anne Semonin Tissue Serum 30ml

119.00
Vaata lähemalt

 

 

  • Võta ühendust!

    Kui soovid saada meie koostööpartneriks ja oled huvitatud meie maale toodavate kaubamärkide edasimüügist või teenuse osutamisel kasutamisest, siis võta meiega kindlasti ühendust!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website