DCL Skincare


Bränd

Ameerika ettevõte Dermatologic Cosmetic Laboratories on kolmekümne aasta vältel loonud uuenduslikke nahahooldusvahendeid, mida väärtustavad dermatoloogid üle maailma.

Tihedas koostöös dermatoloogide, plastikakirurgide ning teadlastega on DCL teostanud uuringuid ja arendustöid, mille tulemuseks on tipptasemel nahahooldustehnoloogia.

DCL kasutab oma toodetes koostisosi, mille eesmärk on parandada naha seisukorda ning mille mõju on teaduslikult tõestatud. Prioriteediks on naha tervis, sest nahk kui inimese kõige suurem organ täidab lisaks kudede kaitsmisele paljusid eluliselt tähtsaid funktsioone ning vajab toitmist, tugevdamist ja kaitsmist.

DCL näohooldus-, kehahooldus-, päikesekaitse- ja juuksehooldustooted on kliiniliselt testitud ja sobivad igale vanusele ning nahatüübile. Tooted leevendavad naha ärritusi, kuivust ning pakuvad tõeliselt toimivaid lahendusi akne, vananemisilmingute ja ebaühtlase pigmentatsiooni korral.

Ilus nahk on terve nahk!

Vaata e-poodi

 

DCL Active Mattifying Cleanser 125ml

32.00
Vaata lähemalt

DCL Active Mattifying Tonic 200ml

36.00
Vaata lähemalt

DCL AHA Resurfacing Lotion 20 50ml

64.00
Vaata lähemalt

DCL AHA Resurfacing Lotion 8 50ml

59.00
Vaata lähemalt

DCL Alpha Beta Gel Toner 200ml

39.00
Vaata lähemalt

DCL Balancing Cleanser 200ml

41.00
Vaata lähemalt

 

 

  • Võta ühendust!

    Kui soovid saada meie koostööpartneriks ja oled huvitatud meie maale toodavate kaubamärkide edasimüügist või teenuse osutamisel kasutamisest, siis võta meiega kindlasti ühendust!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website