Swissline


Bränd

Swissline on nahahooldussari, mis ühendab endas Šveitsi tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri viisil mis ületab ka kõigi nõudlikumate klientide ootused.

Swissline´i ülima täpsusega loodud toodete koostised pakuvad mitte ainult mõõdetavaid tulemusi vaid ka võimalust kogeda erakordselt luksuslikke rituaale. Swissline usub, et luksuslik nahahooldus on palju enam kui lihtsalt silmnähtavad tulemused. Swissline´i toodete rikkalikud tekstuurid ja hellitavad rituaalid võimaldavad kogeda puhtaid, rikkumata naudinguid, mida lihtsalt pole võimalik alahinnata.

Iseloomustamaks oma unikaalset lähenemist nahahooldusele on Swissline loonud täiesti uue moeleksikoni kuuluva mõiste Glamscience, mis kõneleb sellest, et tooted, mis veenavad oma tõhususes arste on samas nii võrgutavalt glamuursed, et tekitavad suisa vastupandamatuid kiusatusi.

Swissline´i tooted ja hooldused on saadaval ilukliinikutes, luksuslikes spaa- ja ilukeskustes ning eksklusiivsetes kaubamajades üle maailma.

Sarja valikus on 48 müügitoodet ja 48 profitoodet ning hoolduste valikus on 6 luksuslikku näohooldust.

Vaata e-poodi

 

Swissline tootevalik e-poes

 

Swissline CS 360° Anti-Wrinkle Eye Zone Serum 15ml

151.00
Vaata lähemalt

Swissline CS AI Perfect Skin 60pds 45ml

185.00
Vaata lähemalt

Swissline CS AI Youth Inducing Eye Cream 15ml

159.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Facial Boosting-Essence 150ml

119.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Lip Zone Corrective Complex 15ml

90.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Luxe-Lift Light Cream 50ml

189.00
Vaata lähemalt

 

 

  • Võta ühendust!

    Kui soovid saada meie koostööpartneriks ja oled huvitatud meie maale toodavate kaubamärkide edasimüügist või teenuse osutamisel kasutamisest, siis võta meiega kindlasti ühendust!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website