COOLA – mõtteviisilt roheline, kuid luksuslik!

COOLA on üle maailma kümnete tarbijaauhindadega pärjatud bränd, mis on lõpuks jõudnud ka Eestisse!

Bränd on kaasaegne ja stiilne, kuid jääb seejuures looduslähedaseks ja jätkusuutlikult tegutsevaks.

 

Mis teeb COOLA brändi erilisemaks kui teised orgaanilised päikesekaitsetooted?

COOLA toodete koostiste valemid on mitmel moel unikaalsed. Esiteks sisaldavad nad kõik minimaalselt 70% sertifitseeritud orgaanilisi koostisosi – COOLA on üks vähestest ettevõtetest maailmas, kes suudab seda väidet esitada täna tõenduspõhiselt. Kasutatakse vaid kõige värskemaid kontrollitud looduslikke koostisosi, mis kindlustavad kõige parimad ja mitmekülgsemad tulemused.

COOLA teine suur saavutus on päikese juhitud päikesekaitse. COOLA toodete koostiste valemid on valmistatud USA-s ja enamik tooteid on valmistatud Lõuna-Kalifornias päikeseenergiaga juhitavas tootmises. Kõlab hästi, eks?!

Farm to Face põhimõte ehk sarnaselt talust toidulauale põhimõttele eelistab ka COOLA kohalike koostisosade kasutamist ja koostööd kohalike tarnijatega, et julgustada ja säilitada sel viisil kohalikku ettevõtlust ning mahepõllumajandust.

Looduslike, taimsete kaitseosakeste kasutamine – see tehnoloogia võimaldab piirata COOLA toodetes kasutatavate aktiivsete toimeainete arvu, tänu millele on nende koostis nii kergete, et tooted sobivad ka kõige tundlikumale nahele!

 

Millised on mineraalsete ja klassikaliste päikesekaitsetoodete erinevused?

Peamine erinevus on aktiivsete päikesekaitsevahendite koostis.

Klassikalised päikesekaitsetooted kasutavad orgaanilisi toimeaineid, mis on ette nähtud UVA / UVB kiirte neelamiseks ja hajutamiseks, mineraalsetes päikesekaitsekreemides kasutatakse aga UVA / UVB kiirguse hajutamieks ja peegeldamiseks mineraalaineid titaanoksiid ja tsinkoksiid.

COOLA klassikalised päikesekaitsetooted ja mineraalsed päikesekaitsetooted segatakse luksuslikesse, niisutavatesse segudesse, mis moodustavad umbes 90% tootest, 70% sellest sisaldab sertifitseeritud mahepõllumajanduslikke koostisosi.

Tasub meeles pidada, et klassikalist päikesekaitset tuleb nahale kanda soovituslikult 30-minutit enne päikese kätte minekut, mineraalsed päikesekaitsetooted tagavad aga kohese kaitse. Oodates 30 minutit saad sa olla kindel, et sinu nahk on kreemi kaitsetoime omastanud.

Kõik COOLA klassikalised ja mineraalsed tooted tagavad laiaulatusliku kaitse nii UVA kui ka UVB kiirguse eest!

 

Mis teeb COOLA Mineral SPF tooted teistega võrreldes konkreetselt parimaks?

COOLA loob oma mineraalsed päikesekaitsetooted ainulaadselt, eraldades ja kapseldades iga aktiivse koostisosa, et hoida neid üksteisest võrdsetel kaugustel. See võrdne jaotumine ei anna mitte ainult kõige läbipaistvamat katvust, vaid ka parima kaitse, sest tagab, et aktiivsed osakesed peegeldavad UV-kiirgust ühtlaselt.

COOLA on bränd, mis täiustab igat salongi ja kvaliteedist hoolivaid ilulette. COOLA valikust leiab tooteid, mis loodud spetsiaalselt väikelaste õrna nahka silmas pidades, aga ka tooteid sportliku elustiiliga inimestele. Nii on COOLA tooted ühttmoodi armastaud nii trenditeadlike fashionistade, golfarite ja tennise mängijate kui kõigi iseenda ja oma lähedaste naha tervisest ja heaolust hoolivate teadlike päevitajate poolt! Kui COOLA pälvis su tähelepanu, siis küsi meilt julgelt lisa!

Kontakt

Massive Presence Website