DCL koolitus


DCL koolitus

KUUPÄEV: 28.05.19
KELL: 11:00 – 14:00
ASUKOHT: Kivilaine koolitusruum
AADRESS: Pärnu mnt 8, Tallinn
HIND: Tasuta

Brändist

Ameerikast pärit nahhooldussari Dermatologic Cosmetic Laboratories töötab oma tooted välja tihedas koostöös dermatoloogide, plastikakirurgide ning teadlastega.

Kuna DCL prioriteediks on naha tervis, kasutatakse oma toodetes vaid koostisosi, mille nahka parandav mõju on teaduslikult tõestatud.

Näohooldus-, kehahooldus-, päikesekaitse- ja juuksehooldustoodete valik sobivad igas vanuses naistele ja meestele, leevendavad naha ärritusi ja kuivust ning pakuvad tõeliselt toimivaid lahendusi akne, vananemisilmingute ja ebaühtlase pigmentatsiooni korral. Kõigi toodete toime on kliiniliselt testitud. Vaata lähemalt…

Eesmärk

Koolitus annab põhjaliku ülevaate kliinilise kosmeetikasarja DCL olemusest, võimalustest ning tootevalikust. Koolituse läbinu suudab nõustada klienti koduste hooldustoodete valikul.

Sihtgrupp

Koolitusele on oodatud ilupoodide müüjad, konsultandid, kosmeetikud, jumestajad, salongide ja spaade administraatorid, juhatajad jt, kes oma töös kliente hooldustoodete valikul nõustavad või omale tööks sobivad tooteid otsivad.

Programm

  • sarja ajalugu ja filosoofia;
  • koduseks nahahoolduseks mõeldud hooldustoodete valik;
  • juhised hooldustoodete nahale kandmiseks.

Koolitaja

Koolitust viib läbi koolitaja Irma Viidalepp.

Irma Viidalepp on DCL nahahooldussarja ametlik koolitaja Baltikumis ja Soomes.

 

  • Registreeru koolitusele

    Palun vali endale sobilik koolituskuupäev ja jäta meile oma kontaktandmed.

    Saadame teile uute koolituste, ürituste ja parimate tootepakkumiste infot. Teil on võimalus keelduda meie e-posti turundusest kasutades selleks e-posti pöördumiste jaluses olevat linki. Me ei jaga andmeid kolmandate osapooltega ja eemaldame andmed Teie palve korral koheselt. Täpsemalt saate privaatsuse tingimustega tutvuda siin.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website