Buduaari ilulemmik:

Eesti parim profihooldus – Swiss Collagen Infusion

Swissline sarja näohooldus Swiss Collagen Infusion pälvis ajakirja Buduaar ilulemmikute konkursil parima profihoolduse tiitli. Oleme saadud tunnustuse üle väga rõõmsad ning soovime seda rõõmu jagada.


Mis on selles hoolduses siis nii erilist, et kliendid kiidavad ja ka palju näinud-kogenud kosmeetikud ning žürii sellest vaimustuvad? Aus vastus oleks, et absoluutselt kõik!

Alates selja- ja õlavöötme pingeid lõõgastava massaažiga tervitusrituaalist, luksuslikest lõhnadest kuni reaalselt tuntavate ja silmnähtavate tulemusteni.

See kortsudevastane ja pinguldav hooldus sobib eelkõige naistele vanuses 40+, sest on näo, kaela ja dekoltee piirkonna jooni ning kortsukesi siluva ja täitva toimega.

Lisaks on see ka ideaalne võimalus saavutamaks vau-efekti, kui soovitakse valmistuda erilisiteks sündmusteks või taastuda rasedusest, kaalukaotusest, haigusest või stressirohkest kurnavast perioodist.

Erilist rõõmu tunneme selle üle, et see aktiivainete rohke vananemisvastane hooldus sobib igale nahatüübile ja seisundile. Tänu Šveitsi laboratooriumites väljatöötatud toimeainetele ning ainulaadsele kolmefaasilisele koorimisele pakub hooldus nähtavalt paranenud tulemust ka väga tundliku ja reaktiivse ning täiskasvanuea akne korral.

Seda rõõmu ja tänutunnet kliendi silmades ei asenda miski!

Swissline hoolduseid pakuvad Beauty Skin SPA Tallinnas, Herb Spa Tartus, Kosmeetik Anneli Puusepp Viimsi Äritares ja salong Long Beauty Narvas.

Swissline sarja koolitus

Kui tunned, et ka Sinu tänane teenuste ja toodete valik vajaks värskendust, soovid end täiendada ja oma klientidele parimat pakkuda, siis oled teretulnud juba järgmisel neljapäeval, 23.mail toimuvale koolitusele, kus sarjast ja hooldustest täpsema ülevaate saad.

Lisainfo ja registreerimine

 

Massive Presence Website