Swissline blogist:

Kogu tõde teemantidest ja nahahooldusest

FOTO: Swissline

Ilmus originaalis Swissline blogis The Glam Edit,
“The truth about diamond-infused skincare”
Loe allikast

Vaadake vaid Oscarite gala punasel vaibal poseerivaid kuulsusi, keda ehivad ahhetama panevad teemandid kõrvas, kaelas, randmetel ja sõrmedes, on ilmselge, et teemandid on kujunenud luksuse sümboliks.

Pikka aega eksklusiivselt vaid juveelitööstuses kasutusel olnud kalliskivid ning teemandid on täna jõudnud ka kosmeetikatööstusesse. Hõbe, kuld ja plaatina – kolm kõige väärtuslikumat metalli meie planeedil – sillutasid teed teemantide sisenemiseks nahahoolduse maailma.

Kuid mis on teemantide toime nahale? Ning kas teemandid nahahoolduses on tõesti väärt investeeringut?

Nahahoolduses on leidnud  tõestust kaks väidet teemantide toimest: sära ja koorimine. Teisi väiteid pole tõestatud.

SÄRA

Teemant on üks paremini peegeldav materjal maailmas.

Nahahooldustoodetesse lisatuna suudavad teemandi tolm, nanoosakesed või helbed peegeldada valgust erinevates suundades. Need võivad tekitada optilise valgusemängu ja hajutavad sära nahal viisil, mis ühtlustab naha tooni ja taastab kauni jume. Teemantide osakesed on eriti kasulikud vananemisvastastes toodetes, sest nende sära hajutav toime vähendab silmapilkselt jooni ja kortsukesi, samal ajal kui aktiivsed vananemisvastased toimeained vajavad rohkem aega, et saavutada sügavamad, püsivamad ja pikaajalisemad tulemused.

Swissline´i Brightening Diamond Serum on parim näide teemantidega rikastatud nahahooldustootest, mis annab jumele teemantide sära ja pakub samal ajal vananemisvastast toimet ning ainulaadset sensoorset kogemust.

Selle kahefaasilise seerumi koostis baseerub unikaalsel tehnoloogial, tänu millele moodustavad mikroniseeritud tõeliste teemantide helbed ilma membraanita mikrokapslid, mis võimaldavad teemanthelveste ühtlast jagunemist kuniks toodet jagub.

Lisaks kohesele särale, klaarimale jumele ja teemantide poolt ühtlustatud nahatoonile, aitavad seerumis sisalduvad auhinnatud vananemisvastane peptiid ja teised võimsad pinguldavad ning prinkust lisavad koostisosad muuta naha väljanägemise nooremaks ja tervisest pakatavaks.

KOORIMINE

Teemandi osakesed hõlbustavad koorimist ning sobivad seetõttu ideaalselt puhastus- ja koorivate toodete koostisesse.

Teemandi, kui kõige kõvema loodusliku mineraali imeväikesed osakesed tagavad nahahooldustoodetes õrnalt  kooriva toime ning aitavad eemaldada mustuse ja surnud naharakud nii pooridest, kui ka naha pinnalt. Selline mikrodermabrasioon lihvib õrnalt nahka ja võib eemaldada ka väiksemaid arme, pigmendilaike ja päikesekahjustusi. Sellist tüüpi toodetes kasutatavad teemantosakesed on disainitud ümaramaks, et koorimise käigus nahka mitte kahjustada.

Koorimine valmistab naha ette järgnevalt nahale kantavates toodetes sisalduvate vitamiinide, niisutavate osakeste, botaaniliste ja vananemisvastaste koostisosade imendumiseks ja sügavamale jõudmiseks.

Lisaks igapäevastele teemantidega nahakoorijatele on professionaalsed nahahoolduse terapeudid juba mõnda aega pakkunud teemantotsaga aparaadiga mikrodermabrasioon hoolduseid naha pealiskihi (epidermise) eemaldamiseks, et stimuleerida uute naharakkude kasvu.

 

Kas olete juba proovinud teemantidega nahahooldust?


CSW Brightening Diamond Serum

Kortsude vastane pigmentatsiooni vähendav botox-efektiga teemantide osakesi sisaldav vananemisvastane seerum.

Swissline´i Brightening Diamond Serum on parim näide teemantidega rikastatud nahahooldustootest, mis annab jumele teemantide selge klaari sära, pakub samal ajal vananemisvastast toimet ning ainulaadset sensoorset kogemust.

Vaata e-poodi

 

 

Massive Presence Website