26 aastat ilumaailmas

SkinOwner.com kontakt

SkinOwner on iluportaal, mis toob Sinuni iluvaldkonna uudised, parimad pakkumised, nipid ja nõuanded, põnevad intervjuud eriala spetsialistide ja huvitavate persoonidega ning tähelepanu väärivad uuringud ja lood laiast maailmast.

SkinOwneri tegijad on kogenud, et ehkki oma nahas enda hästi tundmine peaks olema iseenesest mõistetav, pole see sugugi alati nii. Nii määravad teadlikkus ja kohanemisvõime meie suutlikkuse tulla toime muutustega ja rahuolu oma naha, iseenda ja kokkuvõttes ka kõige ümbritsevaga.

26 aastat kogemust

SkinOwner.com taga on juba üle 26 aasta Eestis tegutsenud ettevõte Kivilaine OÜ ning sihikindel, tegus ja positiivne meeskond. Lisaks Eestile, katame Läänemere äärse ala Leedust Lapimaani, hõlmates kõik kolm Balti riiki ja Soome.

Meil on au esindada kõrgkvaliteetseid ilumaailma juhtivaid kaubamärke. Meie tooteportfell hõlmab juuksehooldust, nahahooldust, parfümeeria tooteid, tervisetooteid, päevituskosmeetikat, salongiaparatuuri ja -sisustust.

Oleme veendunud, et meie eduloo taga on eeskätt tugev suhe koostööpartneritega ja vastastikune usaldus ning lojaalsus. Tunneme siirast rõõmu selle üle, et suudame pakkuda kvaliteeti, seda nii koostöös kui toodete näol. Julgeme võtta vastu uusi väljakutseid ja anname alati endast parima kliendi rahulolu nimel. Suhtume konkurentsi kui edasiviivasse jõudu ning oskame tunda rõõmu ka pisemate edusammude üle.

Soovid saada meie koostööpartneriks?

Maailma tippklassi brändid ning meile usaldatud vastutusrikas esindustöö paneb meie tiimi liikmete silmad särama ja endast parimat andma. Kui tunned, et soovid saada meie koostööpartneriks, Sinu mõttelaad ühtib meie omaga, soovid areneda ja oled huvitatud meie maale toodavate kaubamärkide edasimüügist või kasutamisest salongis, spaas või ilukliinikus, siis võta kindlasti meiega ühendust!

Tagame Sulle kogu vajaliku toe, et saaksid omalt poolt lisandväärtust pakkuda.

 


Kristi Rugo

Nahahoolduse tootejuht

Kivilaine OÜ
Telefon: +372 605 7057
E mail: kristi@kivilaine.ee
Aadress: Pärnu mnt 8, Tallinn 10148

 

  • Võta ühendust!

    Kui soovid saada meie koostööpartneriks ja oled huvitatud meie maale toodavate kaubamärkide edasimüügist või teenuse osutamisel kasutamisest, siis võta meiega kindlasti ühendust!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

 

 

Massive Presence Website