Swissline blogist:

Kuidas teeselda hästi magatud ööd?

Ilmus originaalis Swissline blogis The Glam Edit,
“Top tips for faking the effects of a good night’s sleep”
Loe allikast

FOTO: Jekaterina Irvanets-Goldmann | Instagram @Goldmanni

Tõeline iluuni – Swissline parimad nipid, mida kasutades teeb uni sind ilusaks.

Tihti arvatakse, et iluuni on müüt. Teadmiseks – süvaune faasi ajal toodab meie keha kasvuhormooni, mis stimuleerib rakkude kasvamist ja aeglustab valkude lagunemist. Need valgud on väga vajalikud rakkude kasvuks ning aitavad parandada kahjustusi, mida rakkudes tekitab kõik, alates UV kiirtest kuni stressini. Sügav uni ON iluuni.

Kõik me teame, et igal öösel peaksime 7-9 tundi magama, kuid kahjuks see pole alati võimalik. Aga ärge muretsege…

Andke oma näole värske hommikune naeratus

KÜLM DUŠŠ TEEB NAHA VIRGEKS

Nii nagu jahedad kurgiviilud või külmutatud hernepakk väsinud silmadele, stimuleerib jahe dušš kogu keha vereringet ja parandab ka näonaha toonust. Külm vesi ahendab veresooni, kahandab poore ja muudab naha klaarimaks. Juhul, kui on kiire ja dušiks pole aega, pritsige näole külma vett – see aitab samuti.

LUXE-LIFT OVERNIGHT BALM

Kui meie läheme magama, lähevad öökreemid tööle. Kuna naharakkude taastumine toimub öösel, on see parim aeg loomulikule uuenemisprotsessile kaasa aidata. Luxe-Lift Overnight Balm tungib sügavalt nahasse, kandes endas merelist kollageeni, kolloidset kulda ja fibroiini (siidivalk). Lisaks „staar“ koostisosa Superoxide Dismutase, stabiliseeritud antioksüdant, mis vabade radikaalide püüdjana vähendab UV valgusest põhjustatud punetust ja pigmentatsiooni ning aitab taas luua tervet, elujõulist ja säravat nahka. See kullakarvaline palsam on iga „öökulli“ unistuse täitumine.

AQUA-VITALE DE-PUFFING EYE GEL

Paistes silmad on üks reetlik märk vähesest magamisest. Eemalda paistetus kasutades Aqua-Vitale De-Puffing Eye Gel’i ja sa oled teel puhanud välimuse poole.

FORCE VITALE AQUA-CALM CC CREAM SPF 30

Vähene uni annab oma osa, et su jume on hommikul tuhm, nahk kuiv ja punaselaiguline. Kui sa tahad jumet ühtlustada, jäta jumestuskreem vahele! Su nahk näeb välja väsinud maskina ja seda sa ei soovi! Proovi parem toonitud niisutavat kreemi, näiteks Aqua Calm CC Cream SPF 30, mis on osa Force Vitale liini toodetest.

Ja siin nad on – parimad proovitud ja kiidetud nahahooldustooted, mis annavad sulle puhanud ja värske jume… isegi, kui sa oled öö läbi tööd rabanud, tulnud just pikalt lennureisilt või lihtsalt pidutsenud eelmisel ööl varajaste hommikutundideni!

 

Mainitud tooted

 

Swissline CS Luxe-Lift Overnight Balm 50ml

206.00
Vaata lähemalt

Swissline FV Aqua-Calm CC Cream SPF30, Beige Dark 35ml

77.00
Vaata lähemalt

Swissline FV Aqua-Vitale De-Puffing Eye Gel 15ml

116.00
Vaata lähemalt

 

 

Massive Presence Website