Swissline blogist:

Piltilusaks – Nipid Kim Kardashiani jumestuskunstnikult

FOTO: Swissline

Ilmus originaalis Swissline blogis The Glam Edit,
“TIPS AND TRICKS OF THE TRADE FROM KIM KARDASHIAN’S MAKEUP ARTIST”
Loe allikast

Ei üllata, et Kim Kardashiani BFF ja „alatine kaaslane“ – jumestuskunstnik Mario Dedivanovic, omades üle nelja miljoni jälgija Instagramis, meelitab oma jumestuse meistriklassidesse kohale tohutu hulga huvilisi.

Sel mehel, oma „hullu“ kontuurimise ja nude toonis huulte loojana, on kirglik fännide armee, kes reisivad mõnikord tuhandeid kilomeetreid, et õppida teostama tema „punase vaiba piltilusaid“ jumestustehnikaid.

Hiljuti oli Swissline´il rõõm osaleda Mario Dedivanovic’i Meistriklassil Londonis, kus kõik osalejad said proovida ka Swissline Essence Mask´i silendavat tulemust.

Swissline jälgis keskendunult perfektsionisti töötamas ning jättis meelde mõned suurepärased jumestusnipid, mida jagab siinkohal ka teiega, lisades omalt poolt  jumestusega sobivad nahahoolduse nõuandeid.

 

JUME

Juhul, kui sul on suured poorid, aitab mõnikord „baking“ ehk küpsetamise tehnika. Küpsetamise nimi tuleb sellest, et lastes ilma toonita puudril nahal seista 5-10 minutit, imendub puuder sel ajal nahasoojuse mõjul jumestus- ja peitekreemi ning pühkides sobiva aja möödudes puudri jäägid näolt, saad tulemuseks sileda, veatuna näiva naha.

Kreemjad jumestuskreemid sobivad puudriga kenasti kokku. Saavutamaks nahal sooja sära, kasuta oma nahatoonist veidike tumedamat tooni jumestuskreemi. Kindlasti kanna väike kogus kreemi ka kaelale ja kõrvadele.

Juhul kui sul on sügavad naerukortsud, kasuta võimalikult vähe jumestustoodet selles piirkonnas, kata kortsu ümbrus ning vaid väga õrnalt kortsu põhi.
Põsepuna peale kandes naerata! Loomulikuna näiva õhetuse saavutamiseks peaks põsepuna kandma põsele kõrgemale ja silma välisnurga suunas.

Lemmiktoonid: virsiku ja roosa erinevad varjundid.

Kontuurimise puhul on kõige tähtsam teada, millal pigem mitte kontuurida, kui et, kuidas kontuurida. See vajab individuaalset lähenemist iga erineva näo puhul: kui sul on madal laup – ei kontuuri, kui sul on väike lõug – ei kontuuri jne. Kui näo omapära arvestav kontuurimine „näpistab“ soovitud ala väikesmaks ja aitab saavutada ideaalilähedast näoovaali, siis oskamatu kontuurimisega võite saavutada vastupidise efekti.


SWISS LINE SOOVITAB:

Lisa tilk Aqua-Vitale Bloom Flash´i oma vedelale jumestuskreemile- see paneb su naha särama.

Unikaalne hübriidkreem on unikaalne primer, mis ühendab endas nii nahahoolduse kui meigi toime, kaotab ebatäiuslikkused ning parandab naha tooni ja tekstuuri ning kaotab väsimuse märgid.

Vaata e-poodi

 

SILMAD

Parem vähem, kui rohkem – juhul kui tahad varjata silmaaluseid probleeme peitekreemiga, kasuta pigem vedelamat korrigeerijat ning ära liialt puuderda.

Kui su tundlikud silmad kipuvad jumestamise ajal vesiseks muutama, siis selleks, et pisaraid tagasi hoida, tõsta pea kuklasse, hoia suu lahti ja hinga ainult läbi nina.

Kui sul on hõredad kulmud, täida need pigem puudervärviga.

Kui sul on väikesed silmalaud, joonista silmalainer võimalikult peenike.

Ripsmetušš kanna alati peale viimasena, sest lauvärvid, põsepuna või puuder võivad ripsmed „puudriseks“ määrida.


SWISS LINE SOOVITAB:

Enne jumestamist võta endale 10 minutit ja kanna silmade alla Cellular Eye Mask Complex . Tulemuseks värske, klaar ja siledam silmade ümbrus.

Taastav hooldus pakub kohest leevendust kurnatud silmaümbrustele, silub ja rahustab nahka ning alandab turseid.

Vaata e-poodi

 

HUULED

Nude toonides huuled on üks Mario Dedivanovic´i signatuure ja Kim´i suur armastus, nii loodigi üheskoos KKW x Mario huulevärvide palett. Segades kokku nude- ja virsikutoonid, saavutadki nende absoluutse lemmiku.


SWISS LINE SOOVITAB:

Täida ja niisuta oma huuled Lip Zone Corrective Complex´iga enne huulepliiatsi ja huulepulga pealekandmist.

Toitev huulehooldustoode silub, niisutab ja pinguldab huuli, muutes need samal ajal täidlasemaks ning siludes huulte ümbruses esinevaid kortsukesi.

Vaata e-poodi

 

Rohkem nippe ja nõuandeid Mariolt leiad www.instagram.com/makeupbymario

 

Massive Presence Website