Meie lugu:

Sinule, kes sa tunned end oma nahas hästi!

Skinowner.com on iluportaal professionaalidele ja teadlikele ilugurmaanidele.

Toome sinuni iluvaldkonna uudised, parimad pakkumised, nipid ja nõuanded, põnevad intervjuud eriala spetsialistide ja huvitavate persoonidega ning tähepanu väärivad uuringud ja lood laiast maailmast.

Olles partneriks nii maailmakuulsatele jae- ja profisarjadele kui kohalikele spaadele, ilusalongidele, kosmeetikutele ja jaekaupmeestele, saame igapäevaselt osa tipptasemel teadusavastustest, edulugudest ja ebaõnnestumistest, mis lihtsalt väärivad jagamist. Oleme olemas kui otsid toimivaid lahendusi ja uuenduslikke ideid, vajad nõu, tuge või julgustust!

Ajal, mida iseloomustab informatsiooni rohkus ja vaba kättesaadavus, ajal, kus vastuseid küsimustele on rohkem kui küsimusi ja need on vaid hiirekliki kaugusel, eeldatakse meilt järest enam meediakriitiilist suhtumist pakutavasse informatsiooni ja allikatesse. Seetõttu oleme otsustanud vältida anonüümsust, nii on meie kaasautoriteks päris inimesed, oma näo ja oma nimega ning lugude ja piltidega päris elust.

Me ei ole erapooletud ega sõltumatud, sest oleme kallutatud veendumusest, et oma nahk on ihule kõige lähemal.

Meil on omad lemmikud, nii toodete kui sarjade seas, meie selja taga seisab enam kui 27 aastase kogemusega väärikas firma Kivilaine ning oma ala professionaalidest koosnev meeskond. Oleme valivad ja hindame kvaliteeti nii vormis kui sisus, sest oleme arvamusel, et ilu ei ole vaid pinnapealne. Et usume umberoecolikult, et ilu ei ilmne mitte mitmekesisuse ühtluses, vaid ühtluse mitmekeskisuses, on meie sooviks mitmekesistada iluga seonduvate teemade käsitlemist.

Oleme portaali nii sisult kui funktsionaalsuselt veel arendamas ning ootame sind oma lehele peatselt tagasi.

 

 

Massive Presence Website