Swissline blogist:

Swissline: 5 nõuannet kuidas muuta oma nahk talvekindlaks

Ilmus originaalis Swissline blogis The Glam Edit,
“5 TOP TIPS FOR WINTER-PROOFING YOUR SKIN”
Loe allikast

Kuigi talv võib aknast paista postkaardilikult kaunis, on tal võime hävitada sinu naha ilu ning heaolu.

Külmakraadid koos kontideni tungiva tuulega panevad naha vastupanuvõime tõeliselt proovile ning võivad põhjustada kuiva, karedat ja kestendavat ning tuulest õhetavat nahka. Õnneks saab ka teisiti ja talvega ei pea sugugi kaasnema nahka traumeeriv kogemus. Siinkohal nõuanded, mis aitavad naha muuta talvekindlaks.

NIISUTA OMA NAHKA HÜALUROONHAPPEGA

Külmadel talvekuudel muutub nahk väga kuivaks ja paljud inimesed arvavad ekslikult, et juues rohkem vett saab nende nahk enam niisutatud – kuid kahjuks pole see tõestust leidnud. Parim moodus oma naha niisutamiseks on kasutada hüaluroonhappeid sisaldavaid nahahooldustooteid, mille nahka sügavalt niisutav mõju on ka teaduslikult tõestatud.

Hüaluroonhapped töötavad nagu “molekulaarne käsn ”, püüdes ja hoides kinni oma kaalust 1000 korda enam vett ning muutes nahapinna värskeks, niiskusega täidetuks ja säravaks.

MEIE SOOVITUS:

Swiss line´i toodete valikus on populaarseimad hüaluroonhappeid sisaldavad talvised nahapäästjad silmaümbruse- ja näoseerumid Cell Shock 360° Anti-Wrinkle Eye Zone Serum, Cell Shock 360° Anti-Wrinkle Serum Triple Collagen Complex ja niisutav ning toitev kreemmask Cell Shock Lifting Replenishing Mask.

 

PARANDA OMA NAHKA RESVERATROOLIGA

Antioksüdantidest rääkides ei saa üle ega ümber resveratroolist, mida peetakse üheks võimsaimaks ja mille puhul on suisa öeldud, et just SEE on see kõige toimivam antioksüdant tänapäevastes nahahooldustoodetes. Ta võitleb vabade radikaalidega, ennetab UVB-kiirtest tekkivaid nahakahjustusi ja aitab nahka rahustada ning taastada.

Kuna nahk kipub talvisel perioodil olema kuivem ja tundlikum, vajab ta ka rohkem hoolt ja kaitsmist, seega on talv parim aeg, mil lisada resveratrooli sisaldavad hooldustooted oma igapäevasesse nahahoolduse rutiini.

MEIE SOOVITUS:

Swiss line’i Cell Shock Total-Lift Creams, 3 kreemi – Light, RichVery Rich ning samuti Lux-Lift Overnight Balm, sisaldavad resveratrooli. Need naha nooruslikku välimust taastavad kreemid oma erinevate tekstuuridega on loodud arvestama iga nahatüübi niiskuse vajadustega, et nahk saaks olla ja tunda end taas värskema ning nooremana.

 

KAITSE OMA HUULI KERAMIIDIDEGA

Mitte ainult nägu vaid ka huuled vajavad karmide talviste olude eest erilist kaitset ja igapäevaselt ÕAH-i (õrna armastavat hoolitsust)!  Nagu näonaha puhul, on hüaluroonhapped väga vajalikud ka huulte heaoluks, kuid pakkumaks tõelist kaitset, vali tooted, mis sisaldavad lisaks ka keramiide.

Keramiidid tugevdavad naha loomulikku kaitsebarjääri ja kaitsevad nahka tuule, külma ning siseruumide kuiva õhu eest, samuti loovad nad tugeva loomuliku kaitsva niiskuskihi ja takistavad niiskusekao eest.

MEIE SOOVITUS:

Swiss line’i Cell Shock Lip Zone Corrective Complex kreem huultele ja huuleümbrusele, mis sisaldab hüaluroonhapet ja keramiide, tasandab, niisutab ja pinguldab, lisab volüümi ja täidab väikesed jooned ning kortsukesed huulte ümbruses.

 

KANNA KINDAID… NÄHTAVAID & NÄHTAMATUID - POLÜSAHHARIIDIDEGA

Kätel on nahk kordades õhem kui enamus kehapiirkondadel, ka on kätel vähem rasunäärmeid, mistõttu on raske hoida käte nahka niisutatud ja pehmena, seda eriti külma ja kuiva ning tuulise ilmaga. Karmimatel juhtudel võib nahk muutuda punetavaks, kipitada ja suisa lõheneda.

Õue minnes kanna alati kindaid! Kaitsmaks oma käsi põhjalikumalt, otsi kätekreeme, mis sisaldavad polüsahhariide, need ei vastuta mitte ainult naha niisutamise eest, vaid ka parandavad ja uuendavad nahka.

MEIE SOOVITUS:

Swiss line’i Age Intelligence Cellular Recovery 3D Hand Cream on võrreldav “ nähtamatute kinnastega”, mis kaitsevad nahka väliskekkonna kahjulike mõjude eest, stimuleerivad rakkude uuenemist ja suurendavad naha oma taastusmehhanisme ja niiskuse tasakaalu. Kaitsva kinda efekti võrdluse lubab teha kätekreemis suurel hulgal sisalduv Bio-Molecular Skin-Patch, kõrge molekulaarse kaaluga polüsahhariidide kompleks, mis loob nahale nähtamatu hingava maatriksi ja kaitse samas intensiivselt kahjulike välismõjude eest.

 

ÄRA KOONERDA SPF-IGA

Kas mägedes suusatades või autoga tööle sõites – ära unusta päikeskaitset! Kuigi temperatuur õues võib olla ekstreemselt külm, on talvel ja varakevadel päikeskahjustuste tekke oht kõrge. Mägedes, kus õhk on hõredam ja vähem saastatud, on UV kiirgus nahale lihtsamini ligipääsev, lisaks peegeldub lumelt tagasi pea 90% UV kiirtest ning seetõttu võivad päikesekahjustuse saada näiteks lõua ja nina piirkond. Kuid isegi linnas, suudavad päike ja UV kiired tungida läbi pilvede, autoklaaside ja kontoriakende.

Ennetamaks kuiva ja päikesest kahjustatud naha teket, veendu, et su igapäevased hooldustooted sisaldavad päikesekaitset.

MEIE SOOVITUS:

Swissline’i Cell Shock White Invisible Bi-Phase Veil SPF 50 on meie aastaringne lemmik. See suurepärase koostisega, nahal nähtamatu ja ülikerge päikesekaitse kreem sobib segamiseks nii päevakreemi või teiste niisutajate sisse ja kasutamiseks  nii näole, kaelale, dekolteele kui kätele.

 

MAINITUD TOOTED

Swissline CS 360° Anti-Wrinkle Eye Zone Serum 15ml

151.00
Vaata lähemalt

Swissline CS 360° Anti-Wrinkle Serum Triple Collagen Complex 30ml

211.00
Vaata lähemalt

Swissline CS AI Cellular Recovery 3D Hand Cream 75ml

73.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Lifting Replenishing Mask 50ml

119.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Lip Zone Corrective Complex 15ml

90.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Luxe-Lift Overnight Balm 50ml

206.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Luxe-Lift Rich Cream 50ml

194.00
Vaata lähemalt

Swissline CS Luxe-Lift Very Rich Cream 50ml

198.00
Vaata lähemalt

 

Massive Presence Website