Koolitus:

Swissline baaskoolitus


Swissline baaskoolitus

KUUPÄEVAD: 24.10.19 / 06.11.19 / 19.12.19
KELL: 10:00 – 16:00
ASUKOHT: Kivilaine koolitusruum
AADRESS: Pärnu mnt 8, Tallinn
HIND: Tasuta

Brändist

Swissline on nahahooldussari, mis ühendab endas Šveitsi tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri viisil, mis ületab ka kõige nõudlikumate klientide ootused. Oma ülima täpsusega loodud teaduspõhiste, ravimilaadsete koostistega toodete ja vananemisvastaste näohoolduste väljatöötamisel arstidega tihedat koostööd tegev Swissline pakub nii koheseid silmanähtavaid tulemusi kui erakordselt luksuslikke rituaale.

Swissline valikus on 6 vananemisvastast näohooldust, mis hõlmavad signatuurmassaaži ja kolmefaasilist koorimist. Kosmeetikutele, kliinikutele ja salongidele pakub sari spetsiaalselt profitööks loodud üliaktiivseid salongitooteid, mis tagavad kohesed silmnähtavad tulemused. Profihoolduste täienduseks on Swissline tootevalikus lai valik koduseks kasutamiseks mõeldud silmaümbruse hooldustooteid, kreeme, seerumeid, koorijaid ja maske! Vaata lähemalt…

Eesmärk

Koolitus annab põhjaliku ülevaate vananemisvastase nahahooldussarja Swissline olemusest, võimalustest ning tootevalikust. Koolituse läbinu suudab nõustada klienti koduste hooldustoodete ja näohoolduse valikul.

Sihtgrupp

Koolitusele on oodatud kosmeetikud, salongide ja spaade administraatorid, juhatajad, ilupoodide müüjad, konsultandid jt, kes oma töös kliente hooldustoodete ja teenuste valikul nõustavad.

Programm

 • sarja ajalugu ja filosoofia;
 • koduseks nahahoolduseks mõeldud hooldustoodete valik;
 • hoolduste menüü tutvustus;
 • profitoodete valik, tutvustus ja nende kasutamine;
 • ülevaade hooldustes kasutatavatest massaažitehnikatest;

Koolitaja

Koolitust viib läbi kosmeetik-konsultant Ene Männe.

Ene Männe on Swissline nahahooldussarja ametlik koolitaja Baltikumis ja Soomes.

 

 • Registreeru koolitusele

  Palun vali endale sobilik koolituskuupäev ja jäta meile oma kontaktandmed.

  Saadame teile uute koolituste, ürituste ja parimate tootepakkumiste infot. Teil on võimalus keelduda meie e-posti turundusest kasutades selleks e-posti pöördumiste jaluses olevat linki. Me ei jaga andmeid kolmandate osapooltega ja eemaldame andmed Teie palve korral koheselt. Täpsemalt saate privaatsuse tingimustega tutvuda siin.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website