Video:

Swissline telesaates Hooaeg

Šveitsi preemium kosmeetikasari Swissline on nüüd Eestis ja selle puhul käis meil Beauty Skin SPA’s külas telesaade Hooaeg.

Swissline rahvusvaheline koolitus- ja arendusjuht Barbara Cortiello andis sarjast ülevaate.

Swissline on kombinatsioon Šveitsi päritolu kõrgtehnoloogilisest, teaduspõhisest, meditsiinilise suunitlusega lähenemisest ja naudinguid pakkuvatest erakordsetelt meeldivatest tekstuuridest ning kohestest tulemustest.

Lähtutakse teadmisest, et tänapäeva naine otsib teaduspõhiseid ja väga kiireid, koheselt nähtavaid ning toimivaid lahendusi. Üheks silmnähtavaid tulemusi pakkuvaks näiteks on sarja profihoolduste kolmefaasiline koorimine, mis hõlmab Swissline võtmetehnoloogiaid, botaanilisi tüvirakke ja biomimeetilisi peptiidide.

Oma toodete ja hoolduste väljatöötamisel teeb Swissline tihedat koostööd arstidega. Heaks näiteks on dr Véronique Emmeneger  Šveitsi kliinikust Clinic Lémanic, kes on tänu oma tohututele teadmistele ja kogemustele erakordselt inspireeriv, sest on spetsialiseerunud just noorendavatele, naha vananemist peatavatele tehnoloogiatele.

Swissline on seda tüüpi Šveitsi bränd, mille kohta võib öelda, et see on nii sõltuvust tekitavalt hea, et kes korra proovib, on justkui igaveseks konksu otsas.

— Barbara Cortiello

Vaata klippi

 

Loe Swissline brändist lähemalt

 

Massive Presence Website